Męskie slipy czy bokserki

Męskie slipy czy bokserki

Jeżeli mówimy o szorto-stringi, to przeważnie kojarzymy z nimi damskie części garderoby. Jednak ten rodzaj bielizny jakim są figi wyszczuplające jest również używany przez mężczyzn, dlatego warto wiedzieć, czym każdy mężczyzna powinien kierować się przy wyborze odpowiednich majtek dla siebie. Chociaż to zadanie może wydawać się nieco kuriozalne, to w rzeczywistości jest ono dość ważne, ponieważ od naszego wyboru zależy głównie nasz komfort. Zatem jakie majtki powinni wybierać dla siebie mężczyźni?

Wszystko zależy od tego, jakie fasony lubią i w jakich czyją się najbardziej wygodnie. Trzeba powiedzieć, że istnieją tacy, którzy uwielbiają slipy i za żadne skarby świata nie założyliby bokserek. Z kolei drudzy wzbraniają się przez slipami, mówiąc, że są one najbrzydszymi majtkami, z jakimi mieli do czynienia. Zatem gust również gra bardzo dużą rolę, ale powinniśmy pamiętać, że majtki powinny być głównie wygodne i nie ma sensu wciskać się codziennie w stringi, które bardzo nam się podobają, ale jednocześnie są dla nas bardzo niewygodne. Najwięcej mężczyzn kupuje dla siebie różnego rodzaju slipy. Zazwyczaj są to takie, które mają klasyczny fason, ale w sprzedaży znajdują się też takie na elastycznych szerokich gumach lub też bardziej wykrojone na pośladkach. Dużą popularnością cieszą się także szorty, najczęściej te bezszwowe, które są również bardzo wygodne, gdyż nie podrażniają delikatnej skóry żadnymi nitkami.

Trzeba jednak pamiętać, że takie właśnie figi ciążowe nie są zbyt dobre do noszenia codziennie, szczególnie jeżeli jesteśmy bardziej narażeni na różnego rodzaju infekcje. Wtedy lepiej postawić na naturalne włókna i wybrać dla siebie figi bezszwowe. Osobną historią są oczywiście bokserki. Są one bardziej luźne i tym samym wielu mężczyzn uwielbia je nosić, gdyż nie krępują one ich ruchów. Trzeba jednak powiedzieć, że nie nadają się one do bardzo obcisłych spodni. W sprzedaży znajdują się jednak takie bokserki, które są zarówno dobrze dopasowane, jak i dają dużo wolnego miejsca w newralgicznych punktach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *