Letnie sukienki i obuwie w sieci

Letnie sukienki i obuwie w sieci

Nadchodzą wakacje i czas urlopu. Zastanawiamy się więc, jakie wybrać kostiumy na plaże – kostiumy dwuczęściowe bądź kostiumy jednoczęściowe, a także wszelkiego rodzaju dodatki na plażę. Dla pań przede wszystkim ważne jest to, aby był to przede wszystkim strój na topie. W tym sezonie kostiumy kąpielowe muszą być nie tylko ładne, ale przede wszystkim dopasowany do sylwetki.

Dla kobiet z małym biustem producenci proponują w tym względzie miseczki wypełnione specjalną gąbką. Optycznie powiększą one biust. Mają one również duże wzory na tkaninie np. grochy lub kwiaty. Szerokie biodra z powodzeniem zamaskują spodenki typu szorty lub pareo, które także w tym sezonie będą bardzo modne. Wystający brzuszek ukryje się z kolei za kostiumem jednoczęściowym. Szczupłe osoby doskonale poczują się w klasycznym bikini. Szerokie ramiona wyszczupli z kolei stanik wiązany na szyi, natomiast właścicielki krótkich nóg powinny wybierać mocniej wycięte majteczki. Najmodniejsze wzory tego lata na kostiumy kąpielowe to przede wszystkim wszelkie motywy kwiatowe, esy-floresy, paski, a także zestawienie czerni i bieli. Do tego należy umiejętnie dobrać akcesoria. Każdej plażowicze przyda się na pewno duży, kolorowy ręcznik. Najlepiej jeśli nie jest zbyt gruby, gdyż wówczas zajmuje mniej miejsca w walizce oraz dobrze wchłania wodę. Ciągle modne są też okulary w rozmiarze XXL, głowę można osłonić także słomkowym kapeluszem lub też bawełnianą chustką. Po gorącym piasku łatwiej porusza się w japonkach.

W czasie plażowania należy pamiętać również o ochronie skóry więc najlepiej smarować ją kremem z filtrem jeszcze przed wyjściem na plażę, a później po każdej kąpieli. Powinniśmy więc bardzo uważnie dobierać kostiumy kąpielowe oraz akcesoria. Moda męska na plaży również w pewnym sensie wiąże się z damską. Mężczyźni również powinni wybierać spodenki w ciekawe wzorki, jak najbardziej przy tym oryginalne, w wesołych letnich kolorach lub w zestawieniach czerni oraz bieli tak, jak w przypadku pań. Z partnerką można też dobrać się kolorystycznie, co również będzie niebanalnie wyglądało. Pomysłów jest więc naprawdę bardzo dużo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *