Bielizna erotyczna dla mężczyzn

Bielizna erotyczna dla mężczyzn

Gdy mówimy o bieliźnie erotycznej, wtedy zapewne mamy na myśli tę damską czyli gorsety, sexy komplety, body, bodystocking. Jednak trzeba też wiedzieć, że producenci przygotowali też ciekawe propozycje dla mężczyzn, zatem i oni mogą zadziwić swoją partnerkę niecodziennym strojem. Do wyboru nie mamy tak wiele fasonów, ale musimy zdawać sobie sprawę z tego, że ten dział erotycznej bielizny nie jest jeszcze tak bardzo rozwinięty, poza tym wiele osób uważa, że to właśnie rola uatrakcyjniania związku należy wyłącznie do kobiety i bielizna sexy to wyłącznie jej domena. Jeżeli jednak odrzucamy te stereotypy, to na pewno nasze życie intymne będzie o wiele bogatsze.

Co możemy zatem dla siebie wybrać? Propozycji jest bardzo wiele, zatem zacznijmy od tych najbardziej podstawowych. Tutaj mężczyźni najczęściej stawiają na ciekawe slipy. W tym przypadku bielizna sexy to jednak o wiele częściej wykrojone stringi, które pomogą zaprezentować jędrne męskie pośladki. Stringi takie są również bardzo seksowne i z pewnością wydobędą z każdej kobiety westchnienie zachwytu. Są one przeważnie tak skonstruowane, aby dodatkowo podkreślały męskie walory, więc z pewnością zaopatrzenie się w taki rodzaj bielizny męskiej nie spotka się z dezaprobatą partnerki. Warto jednak pamiętać o tym, że dostępna czasami w sklepach śmieszna bielizna, gdzie na stringach można zauważyć stylizowane słonie trąby czy też zajączki z marchewkami może przynieść zupełnie inne reakcje, włącznie z napadami spazmatycznego śmiechu, zatem taką właśnie bieliznę należy omijać szerokim łukiem. Oprócz tego męska bielizna sexy może mieć również inne postacie.

W lepiej zaopatrzonych sklepach można zakupić specjalne stroje, na przykład lekarza czy też policjanta, które również nieźle działają na wyobraźnię kobiet. Pamiętajmy jednak, że lepiej odpuścić je sobie na pierwszych randkach, na które najlepiej sprawdzą się dopasowane czarne bokserki czy też szorty. Pamiętajmy też, że intymnego nastroju nie budują zwykłe slipy ze wzorkami czy też białe, zatem bielizna może pełnić również ogromnie ważną rolę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *